Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Markalar   |   İnsan Kaynakları   |   Kalite Politikası  |  Sponsorluklarımız  |   İletişim
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde No:48 Lefkoşa / KKTC
Tel: +90 392 225 3029   Fax: +90 392 225 2210
E-Mail: info@unipassltd.com
Hakkımızda
Şirketimiz 2004 yılında Bülent Çıraklı Sanayi LTD. tarafından kurulmuştur. Bülent Çıraklı Sanayi Ltd. üretim kökenli bir Firma olup 3 nesildir faaliyet göstermektedir. Üretim ağımız Lokum, Şekerleme, Kuruyemiş ve Çikolata  alanındadır. Firmamız 3. Nesili temsil etmektedir.

Unipass LTD, 2004 yılında Profesyonel Pastacılık mazlemeleri ile faaliyete başlamış ve yıllar içerisinde çok değerli Lider Markaların Ada Dıstribitorluğunu alarak sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Vizyonumuz ve Hedeflerimiz
Müşterilerilerimize Satış yaptığımız ürünlerin kalitesinin yanısıra en iyi hızmeti vererek, satış sonrası desteğimizle ürünümüzün ve müşteri memnuniyetimizin herzaman arkasında durabilmek. Sektöründe güvenilir, lider bir kuruluş olmak.

Stratejimiz ve Satış Ekibimiz
Stratejimiz; Herzaman enerjik, dinamik, profesyonel Satış ekibimizle ve mükemmelliyetcı organizasyon kimliğimizle Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Geniş ürün yelpazemizle Müşterileirmizin isteklerini doğru anlayarak en kaliteli hizmeti sunan Şirketimiz araştırmacı kimliği ile herzaman kendini geliştirerek günümüz teknolojisiyle büyümeye devam edecektir. Çünkü Unipass Pazarlama Ltd. olarak biz daha gidilecek çok yol olduğunun bilincindeyiz.

Dağıtım Ağımız
Kuzey Kıbrısın tüm bölgelerine satışlarımız gerçekleşmektedir.1400m2lık Merkez depo ve ofisimiz Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunmakta, Lojistik servisimizi 24 dağıtım ve pazarlama aracımız ile burdan gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Alayköy bölgesinde 1500m2 kapalı depolama alanımız bulunmaktadır.

Kurumsal